Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Defy Advanced 1

€ 2.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Kies de langere route. Beklim hogere bergen. Deze soepel rijdende endurance-racefiets is speciaal gebouwd om je te helpen lange afstanden op de weg op alle soorten wegen aan te overwinnen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ingebouwd comfort:

Het Advanced Composite frame is speciaal ontwikkeld voor endurance-racegebruik en zorgt voor een soepeler rijgedrag en minder vermoeidheid op lange ritten. De D-Fuse zadelpen en het stuursysteem werken naadloos samen met het frame en absorberen schokken en trillingen afkomstig van het wegdek.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, zelfs bij slecht weer en op ruwe wegen.

Veelzijdigheid:

De endurance road-geometrie, extra ruimte voor bredere banden (tot maximaal 35c) en schijfremintegratie garanderen dat je uitstekend vooruit komt op diverse soorten wegdek en bij uiteenlopende omstandigheden. Glad asfalt, ruwe binnenwegen of hoge bergpassen zijn geen enkel probleem voor deze fiets.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kleuren
    Carbon / Starry Night
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL D-Fuse XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm
  • Grips
    Stratus Lite 3.0
  • Stuurpen
    Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite, 14mm offset
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano FC-RS510, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant P-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant P-R2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
  • Extra's
    tubeless prepared, 35mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,353521,156522,2
BZitbuis hoek (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659523,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71405,51606,31857,32058,12258,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502502
GNaloop (mm) (inch)71,32,863,12,558,22,358,22,358,22,3582,3
HWielbasis (mm) (inch)99539,299539,299839,3101039,8102540,4104040,9
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)52220,654621,556722,358623,160523,862424,6
LReach (mm) (inch)37014,637414,737714,83811539015,439815,7
MStand Over Height (mm) (inch)73128,876029,978630,981632,183532,985633,7
NStuur breedte (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technology
D-Fuse Technologie
OverDrive
Compact Road Design
Tubeless Systeem
RideSense Ready

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.