Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Explore E+ 2D Stagger

€ 3.049

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Kies je bestemming en geniet van de reis. Deze veelzijdige e-bike is ideaal voor trekking en sportief toeren en geeft je de kracht om verder te fietsen met meer plezier.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort en stabiliteit:

Het ALUXX aluminium frame en de SyncDrive Sport motor zorgen samen voor een soepel rijgedrag en vlotte acceleratie op zowel heuvels als vlak terrein.

Ontdek nieuwe routes:

Het RideDash kleurendisplay heeft in combinatie met de RideControl app uitgebreide functionaliteiten.

Groter bereik:

De Explore E+ geeft rijders de vrijheid om verder te rijden met de hoogwaardige EnergyPak Smart accu met, afhankelijk van het model, 500 Wh of 625 Wh capaciteit.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 km 34 mijl
  • Goed: 110 km 68 mijl
  • Ideaal: 180 km 111 mijl
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Sport, 70Nm, powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash
  • Display
    RideControl Dash
  • Accu
    EnergyPak Smart 500Wh
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Metallic Navy
  • Frame
    ALUXX Aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KS18 kickstand mount
  • Voorvork
    SR Suntour NEX E25 NLO DS 63mm travel
  • Demper
    -
  • Stuur
    Giant Connect Riser 31.8x690mm
  • Grips
    Giant Contact Ergo Max Plus
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Vivo Ergo Moderate
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Altus
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio, 9-speed
  • Remmen
    Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm
  • Remhendels
    Tektro HD-M275
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 42T
  • Bottom Bracket
    -
  • Velgen
    Giant eX2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Naven
    Giant eTracker, [F] 100x9mm QR [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex
  • Verlichting
    Axa BlueLine 30Lux Steady E6 frontAxa BlueLine Steady E6 rear
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,459023,26102463024,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11405,51556,11706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,691,33,6
HWielbasis (mm) (inch)111243,8112144,1114245116345,8
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6092461824,363324,964825,5
LReach (mm) (inch)38315,140115,841616,443217
MStand Over Height (mm) (inch)68226,967626,666526,284433,2
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Energypak
Hybrid Cycling Technology
RideControl Dash
SyncDrive Sport
PedalPlus 6-Sensor Technologie

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.